Blog

Як Стати Копірайтером: З Чого Почати Освоювати Професію?

Кожна людина хоч раз замислювався про роботу мрії. У кого-то мрія – побудувати власний бізнес, а хтось хоче зайнятися декоруванням меблів. Шкода, що в більшості випадків, мрія залишається за гранню сприйняття і через бездіяльність плавно випаровується з мислення людини. За 2 місяці отримала дуже багато знань у цій https://wizardsdev.com/ сфері та розібралась взагалі як це працює, оскільки навчання проходила з нуля. Велика дяка лекторам за продуктивні лекції та доступність їх розуміння, дуже багато практики та, звісно, лайфхаки зі свого досвіду! За результатами навчання отримала сертифікат, що є не мало важливим для майбутнього працевлаштування.

Де вчитися на копірайтера

Адже чим більше джерел даних за тематикою буде вивчено, тим якісніше контент видасть копірайтер з нуля. В середньому одна тисяча знаків без пробілів обійдеться замовнику в 2-3 долари. За великим рахунком саме такого копірайтера і треба шукати, й ціна за кілознак тут не головне. Написати текст з нуля без заготовки можуть одиниці, і то, структуру роботи вони все одно триматимуть в своїй голові.

Сучасні Класи Для Комфортного Навчання

Тексти пишуть і рерайтери, і журналісти. Тому спочатку розберемося, що робить копірайтер насправді і хто це такий. Основне завдання фахівця – писати рекламні тексти і придумувати ідеї, як просувати різні товари і послуги в інтернеті. Вже традиційно професійний шлях копірайтера починається з написання SEO-текстів. Це тексти, що містять ключові слова, відповідні темі, за якими інші користувачі будуть знаходити сайт в Google. Ваше завдання – написати зв’язковий, ємний, лаконічний і бажано корисний для читача текст із змістом зазначених ключових слів.

Де вчитися на копірайтера

Майданчики, для яких потрібні тексти, дуже різноманітні. Це і сайти, і зовнішня реклама, і email-розсилка — будь-який простір, де компанія спілкується з клієнтами. По-друге, копірайтер завжди пов’язаний з рекламою або PR. Навіть якщо пише в інформаційному стилі. Його тексти спрямовані на продаж, підвищення лояльності до бренду, створення позитивного образу тощо. В іншому випадку це журналістика або літературна творчість.

Хто Такий Копірайтер І Чим Він Займається?

Якщо розсудити з точки зору відвідувача, дуже неприємно вовтузиться в статті, щоб знайти ключові моменти. Пишете про телефон, подайте в описі його характеристики і виділіть їх одним блоком, а не розкидайте крупинки в 5-10 абзацах. Копірайтер повинен оперувати цифрами, подаючи їх в “м’якому” вигляді, а не працювати від зворотного-розбавляти роботу корисними вставками. У більшості випадків, завдання подаються від самого замовника. Копірайтеру потрібно просто їх дотримуватися.

Де вчитися на копірайтера

Головним завданням в роботі копірайтера є писати для цільової аудиторії просто і зрозуміло, тобто для людей, яким призначений текст. Я впевненно можу сказали, що вчилася у найкращих. До навчання в Promodo Academy у мене не було досвiду, я мала мiнiмальне розумiння, що таке контекст. Було багато запитань , з якими менi довелося зустрiтися, менi дуже допомогли. Завдяки курсу у мене сформувалася чітка стратегія роботи в рамках digital-маркетингу, колись були якісь розрізнені знання. Навчання на інтернет-маркетолога та вибір SEO як спеціалізація дали мені почуття впевненості в собі як у спеціалісті.

Якості, Які Потрібні Для Того Щоб Стати Копірайтером

Вступна частина статті + заголовок – перше, що побачить читач. Якщо копірайтер написав там якусь нісенітницю – це моментально буде помічено. Відвідувач винесе вирок і закриє вкладку в цю ж хвилину.

Однак пам’ятайте, тільки цілеспрямованим копірайтерам усміхається успіх. Перед тим, як знайти роботу копірайтером, добре обміркуйте переваги та недоліки цієї професії. Опанувавши ці навички, кожен зможе зрозуміти, як заробити на копірайтингу. Він пише тексти для сайтів, які привертають увагу цільової аудиторії, збільшуючи продажі та прибуток бізнесу.

У більшості випадків автор спеціалізується на конкретній темі або невеликій їх кількості й мало чим зможе допомогти, якщо у вас десять сайтів з різною тематикою. В цьому випадку більш правильним рішенням буде студія копірайтингу або біржа, де можна підшукати відразу декілька райтерів. Отримуємо замкнуте коло, з якого молодому копірайтеру потрібно якось знаходити вихід. Їх навіть два – писати статті по одній-двом тематикам чисто для портфоліо, або виконувати замовлення за символічну плату. Не забувайте, для копірайтера, фріланс — це не просто інструмент, а елемент бізнесу. Від правильної подачі себе улюбленого і своїх послуг безпосередньо залежить успіх на майданчику.

Де вчитися на копірайтера

У команді розробників є кілька ключових позицій. Спочатку вважалося, що копірайтер це людина, яка пише рекламні тексти. Тобто, стануть залучати на сайт відвідувачів.

Підтвердіть Вашу Ел Пошту

Це чудовий спосіб познайомитися зі своїм майбутнім замовником або ж налагодити стосунки з іншими копірайтерами для обміну досвідом. Однак поки що машини здатні тільки збирати інформацію і писати тексти вакансія copywriter на її основі. Щоб створити по-справжньому креативний контент і вирішити нестандартну задачу, потрібна людина. Тому можна стверджувати, що копірайтинг не зникне зовсім, а просто трансформується.

  • Якщо викладений в тексті матеріал дійсно корисний і захоплюючий, відвідувач залишиться на ресурсі.
  • А це означає, що в ній немає жодних гарантій, зарплат, соцпакетів тощо.
  • Тому залишається лише самоосвіта та самостійний пошук відеолекцій та семінарів, книг, блогів.
  • Для цього використовується спеціальний ресурс Планувальник ключових слів Google.
  • Копірайтери, які досягли успіху, отримують шестизначні суми.

В інтернеті є маса конструкторів, з допомогою яких людина всього за пару годин може сам зібрати непоганий ресурс з нуля. Інший, менш респектабельний варіант – Google.Диск. На курсі передбачені два домашні завдання, які перевіряють, рецензують та допомагають покращити викладачі курсу. Перше завдання – написання комерційних текстів для брендів в соцмережах. Друге завдання – сторітелінг та написання емоційних текстів. Впродовж програми працюєте над дипломним проєктом, який представляєте наприкінці навчання.

Після такої «школи» ви зможете самі вникнути в будь-який бізнес, будь-яку тематику і написати про це. Немає замовників → немає текстів → нічим наповнити портфоліо. Цей стереотип нерідко мучить копірайтерів-новачків і не дає зробити впевнений крок у професію.

Leave a Comment